Heren Senioren  NK deelnemers      
Start nr.  Voorn. Achtern. M/V Cat. Woonplaats
1 Harold Brouwer M H20+ LEMMER
2 Johan Christen M H20+ ARNHEM
3 Joost Christiaans M H20+ WAGENINGEN
4 Jan Willem Welberg M H20+ Zeist
5 Tibor Gijssen M H20+ NIJMEGEN
6 Jeroen Gijzen M H20+ UTRECHT
7 Izar van Gool M H20+ WAGENBERG
8 Paul Konijnenburg M H20+ DONGEN
9 Erik Kramer M H20+ HARDINXVELD-GIESSENDAM
10 Bob Martens M H20+ MEERSSEN
11 Julien van Montfort M H20+ EYGELSHOVEN
12 Ferdinand Oldeman M H20+ VOORBURG
13 Maarten Plessius M H20+ GELEEN
14 Frank Schotman M H20+ GOUDA
15 Christiaan Solleveld M H20+ HOEK VAN HOLLAND
16 Robin Spijkerboer M H20+ BEST
17 Joep Staps M H20+ TILBURG
18 Jeroen Stasse M H20+ EINDHOVEN
19 Caimin Stevens M H20+ Enschede
20 Stefan van Thiel M H20+ ZEELAND
97 Maarten Vierhout M H20+ NUNSPEET
21 Glenn Wesseling M H20+ Almere
22 Mike Wijnen M H20+ EINDHOVEN
23 Sebastiaan Wittenberg M H20+ SPIJKENISSE
24 Rob Wouterse M H20+ NIJMEGEN
98 Erik Wolsing M H20+ Rhenen
         
25 Reitze Bok M H40+ HEERHUGOWAARD
26 Raimond van der Boom M H40+ ASSEN
27 Danny van Dam M H40+ LEIDEN
28 Arnoud van Garderen M H40+ LEUSDEN
29 Auke Geurts M H40+ AMSTERDAM
30 Marco Glastra M H40+ Doorn
31 Michael den Hamer M H40+ HOEK
32 Robbert Lambriks M H40+ MAASTRICHT
33 Vincent van Lieshout M H40+ BEEK
99 Thom Rutten M H40+ Eindhoven
34 Rorik Schouten M H40+ HOOGWOUD
35 Roger Vrancken M H40+ MEERSSEN
36 Fred van Zanten M H40+ EERBEEK
37 Jeroen van Zoelen M H40+ BERNEAU
         
38 Edo Baart M H45+ BERGEN
39 Hendrik Hoekstra M H45+ JOURE
40 Michael Krijnen M H45+ SPANBROEK
41 Bas Mols M H45+ KERKRADE
42 Jan Stehouwer M H45+ LEUSDEN
43 Rens Sterk M H45+ BARSINGERHORN
44        
45 Guido Vroemen M H45+ LEUSDEN
46 Martin Willems M H45+ ASSEN
47        
48 Coen de Wit M H45+ ARNHEM
         
49 John Aalbers M H50+ Nijmegen
50 Ron Aardenburg M H50+ HEEMSKERK
51 Hans Bader M H50+ WARMENHUIZEN
52 Ron Band M H50+ NIEUWEGEIN
53 Jean-Pierre Dieteren M H50+ MEERSSEN
54 John Bosch M H50+ BERG EN TERBLIJT
55 Raymond Haagmans M H50+ NUTH
56        
57 Henkjan Meier M H50+ HARDENBERG
58 Martin Rohleder M H50+ ROCKANJE
59 Frank Timmermans M H50+ ARCEN
60 Mark Waaijenberg M H50+ BRUMMEN
61 Mark Westerhof M H50+ EERBEEK
         
62 Herman Aalberts M H55+ APELDOORN
63 Jac Derix M H55+ WALDFEUCHT/HAAREN
64 Jan-Hendrik Hutten M H55+ RADEWIJK
65 Hans Janssen M H55+ WAALWIJK
         
66 Marc de Bokx M H60+ AMSTERDAM
67 Anno Brandsema M H60+ BEILEN
68 Harry Kraak M H60+ JULIANADORP
69 Marcel van Thiel M H60+ ZEELAND
70 Raul Veldhuizen M H60+ Ouderkerk
         
71 Hans van Wijk M H65+ BENEDEN-LEEUWEN
72 Jos Wilborts M H65+ BIEST HOUTHAKKER
73 Gerard van Wissen M H65+ NIEUW-BEIJERLAND
         
74 Jan Stoop M H70+ VOORBURG
75 Koos Rademaker M H70+ AMERSFOORT
100        
         
         
         
         
Heren senioren zonder licentie houders      
301 Frans van den Biezenbos M H20+ BERGEIJK
302 Olaf Blankendaal M H40+ AMSTERDAM
303 Sebastiaan Boerlage M H20+ RHOON
304        
305 Jonas Ovaere M H20+ Deerlijk
306 Jan Deeren M H20+ VEURNE
307 Jaap Dijstelbloem M H20+ BEST
308 Wim Dusseldorp M H55+ BUNDE
309 Peter Errens M H50+ GELEEN
310 Jelrik Geurtz M H20+ GENDT
311 Mark van Ginneken M H20+ BEST
312 Jeroen de Graaf M H20+ ROSMALEN
313 Glenn Leijenhorst M H20+ HEERLEN
314 Rob van de Mortel M H20+ STEVENSWEERT
315 Joep van Nassau M H60+ TILBURG
316 Peter Nightingale M H20+ OSS
317 Marcel Nijsten M H20+ MAASTRICHT
318 Dennis Stekelenburg M H20+ VUGHT
319 Jeroen van Can M H20+ MAASTRICHT
320 Hendrik Vierhout M H20+ NUNSPEET
321        
322 Maurice Vroomen M H40+ BRUNSSUM
323 Antoine Aarts M H45+ VALKENBURG LB
324 Remy Meijers M H45+ VALKENBURG   LB
         
Dames Senioren  NK deelnemers      
101 Maud Golsteyn V D20+ SCHALBRUCH-SELFKANT
102 Laura Gorter V D20+ UTRECHT
103 Ilona Meter V D20+ EERBEEK
104 Dieuwertje Poort V D20+ NIJMEGEN
105 Claudia Striekwold V D20+ EINDHOVEN
         
106        
107 Silvia Brouwer V D40+ HEERENVEEN
         
108 Audrey Breur V D45+ DEN HELDER
109 Simone Hakenberg V D45+ ROSSUM
110 Henriette Pepels V D45+ BEILEN
111 Petra Sloots V D45+ BRIELLE
112 Ingrid Van Lubek V D45+ HILVERSUM
         
113 Joekie de Hoog V D60+ SPIJKENISSE
         
Dames senioren zonder licentie      
327 Inday Agapito V D20+ GELEEN
328 Virginie Soenen V D20+ HANNECHE
329 Ineke Ligthart V D20+ GRONINGEN
330 Jaimy Bosch V D20+ BERG EN TERBLIJT
331 Karen Bok-Besse V D40+ HEERHUGOWAARD
332 Judith Peeters V D40+ VENLO
335 Anouk Fermont V D20+ Eindhoven
         
Heren Junioren H16+ / H18+    NK deelnemers    
76 Thomas Cremers M H16+ / H18+ ELST
77 Colin Fleming M H16+ / H18+ MAASTRICHT
78 Koen Hijman M H16+ / H18+ BOSKOOP
79 Youri Keulen M H16+ / H18+ SPAUBEEK
80 Pim Lebouille M H16+ / H18+ SITTARD
81 Rens de Ridder M H16+ / H18+ ARNEMUIDEN
82 Ruben Slot M H16+ / H18+ DALFSEN
83 Finn Timmermans M H16+ / H18+ ARCEN
84 Joey van 't Verlaat M H16+ / H18+ SPIJKENISSE
85 Quirijn Waaijenberg M H16+ / H18+ BRUMMEN
         
         
Heren junioren H16+ / H18+  zonder licentie     
325 Rijk van Dongen M H16+ / H18+ DIRKSLAND
326 Rick Rogier M H16+ / H18+ Swartbroek
         
Dames Junioren  D16+ /D18+  NK deeln.      
116 Lotte Beckers V D16+ / D18+ ECHT
117 Eva Cornelisse V D16+ / D18+ RHOON
118        
         
Heren Jeugd   H12+ / H14+    NK deelnemers    
86 Kai van den Brink M H12+ / H14+ ELST
87 Rowan de Greef M H12+ / H14+ SEVENUM
88 Bart Kastelein M H12+ / H14+ BURGH HAAMSTEDE
89 Jelle van Lanen M H12+ / H14+ ELST
90 Niels van Lanen M H12+ / H14+ ELST
91 Roel Linde M H12+ / H14+ CAPELLE AAN DEN IJSSEL
92 Gerjan Noeverman M H12+ / H14+ RIJSSEN
93 Mika Sardina M H12+ / H14+ HELMOND
94 Thom Schijnen M H12+ / H14+ Teuven
95 Marc de Buck M H12+ / H14+ SPRANG-CAPELLE
96 Bas Willems M H12+ / H14+ ASSEN
         
Heren Jeugd   H12+ / H14+  zonder licentie    
333 Finn van den Brink M H12+ / H14+ ELST
         
Dames Jeugd D12+ / D14+   NK deelnemers    
119        
120 Merel van Gastel V D12+ / D14+ Kaatsheuvel
121 Kyra Kerkhoffs V D12+ / D14+ Valkenburg 
122 Dirkje Lebouille V D12+ / D14+ ALMERE
123 Soo Yin van Noorloos V D12+ / D14+ WIJK EN AALBURG
124 Tamar Veltman V D12+ / D14+ ALMERE
125 Kim van 't Verlaat V D12+ / D14+ SPIJKENISSE
126 Susan Willems V D12+ / D14+ ASSEN
         
         
Dames Jeugd   D12+ / D14+  zonder licentie    
334 Fleur Beckers V D12+ / D14+ ECHT